Офіс на Воздвиженці: ваш успіх у бізнесі закладений історично

Нова ділова адреса в Києві - бізнес-центр на Воздвиженській, 41 - це втілена мрія про ідеальний офіс.

У нового офісного центру є власне ім'я - Artevilla. Це дійсно вілла - компактна, комфортна, розташована в тихому затишному куточку великого міста і створена за високими європейськими стандартами. А перша частина імені (art, що в перекладі означає мистецтво) знаходить своє відображення і в загальному враженні від комплексу, і в його окремих деталях. Наприклад, у роботах кращих сучасних українських художників, які прикрашають холи та коридори нового бізнес-центру.

 
Сусідство бізнес-центру Artevilla з історичними пам'ятками Києва просто зобов'язує всіх його мешканців бути успішними і процвітаючими. У безпосередній близькості розмістилися Андріївський узвіз та Андріївська церква, місце найдавніших київських урочищ Гончарі і Кожум'яки, фундамент Десятинної церкви і легендарний Поділ. З давніх часів так склалося, що саме в цій частині Києва жили і працювали успішні майстри найбільш затребуваних професій - від безіменних ремісників до знаменитого у всьому світі письменника Михайла Булгакова.
 
Artevilla - це сучасний бізнес-центр класу А. Іншими словами - це гідний простір для функціонування престижного бізнесу різноманітної спрямованості: від банку або юридичної компанії до ріелторської контори або посольства. Знімати в оренду тут можна як окремі приміщення, так і цілі поверхи.

З питань оренди телефонуйте, будь ласка, за телефонами:

+38 044 451 84 00
+38 067 787 20 39

вул. Воздвиженська, 41, м. Київ, 04071
info@artevilla.com.ua